Mūsu mazais burbuļu nomas komplekts lieliski piemērots nelielām, vienas ģimenes svinībām!
Tajā ietilpst šādas lietas: 

 • 6 gab. dažādu veidu un izmēru burbuļpūšamie rīki. 3 gab. 60cm rīki un 3 gab. 120 cm rīki. Mazākie piemēroti bērniem jau no ~3 gadu vecuma! Lielākie ir trīs dažādu veidu: trīsstūris – lieliem burbuļiem, segmentēts trīsstūris – gariem un ņirbošiem burbuļiem un virtene – daudzu mazu (apelsīna  izmēra) burbuļu radīšanai;
 • 3 mazi spainīši, kuros saliet šķidrumu, ērtākai burbuļošanai;
  iesakām tos lietot, lai lielajā spainī šķidrumu saglabātu tīru, kā arī, lai emociju virpulī netīšām apgāžot lielo spaini, netiktu izliets viss šķidrums vienlaicīgi.
 • 6 litri burbuļu šķidrums (gatavs lietošanai).
  Pildīts 20-litrīgos spaiņos ar cieši aizveramu vāku. Lai nodrošinātu labāko kvalitāti, katram klientam gatavojam svaigu šķidrumu, tādēļ par neizlietotu šķidrumu naudu neatgriežam.


Cena

Šāda nomas komplekta cena ir 39,- eur uz visu nedēļas nogali. Atsevišķi vienojoties inventārs ir pieejams arī darba dienās. Tāpat iespējams pasūtīt arī papildus šķidrumu. Tas maksā 20,- eur par katriem papildus 12 litriem.

Saņemšana un atdošana

Inventāra saņemšana un ATDOŠANA - Rīgā, Juglas ielā 18 H. Waze vai Google Maps meklētājā rakstiet “Mārtiņa burbuļi” un viegli mūs atradīsiet. Papildus apraksts, kā mūs atrast: www.martinaburbuli.lv/18h.

Uz baltā spaiņa būs norāde, kuram tieši klientam tas paredzēts. Lūdzu esiet uzmanīgi un ņemiet TIKAI TO inventāru, uz kura ir norādīts precīzs pasūtītāja vārds!

Par papildus maksu iespējama nomas komplekta piegāde uz jebkuru adresi Latvijā. Pakalpojuma cena vienā virzienā 20,- eur.  

Inventāru saņemt un atdot vēlams laikā no 9:00 - 21:00. Par saņemšanu/atdošanu ārpus minētā laika lūdzam jautāt individuāli.

Atgriežot nomas komplektu atpakaļ jāatdod 4 lietas: 

 1. visi baltie šķidruma spaiņi (tukši, bet ar visiem vākiem);
 2. visi trīs mazie zaļie spainīši;
 3. visi seši burbuļpūšamie rīki;
 4. gumija, ar ko ir apsieti burbuļpūšamie rīki.
  Lūgums īpaši piedomāt tieši par gumiju, jo tās visbiežāk aizceļo nezināmos virzienos! :)

Noteikumi

Priecāsimies, ja pēc inventāra lietošanas auklas izskalosiet (lai nav dubļainas vai salipušas ar zāli) un atstāsiet pa nakti ārā izžūt. Tāpat lūgums burbuļpūšamos satīt katru atsevišķi (tāpat kā saņemot)!

Paturam tiesības prasīt kompensāciju par nozaudētu vai sabojātu inventāru!

Lai veiktu nomas komplekta rezervāciju, lūdzam sūtīt epastu uz [email protected]

E-pastā nepieciešams norādīt:

 1. datumu, kad atbrauksiet pēc inventāra;
 2. nepieciešamo papildus šķidruma daudzumu;
 3. Jūsu tālruņa nr.

Nomas komplekta saņemšanas brīdī uzskatām, ka esat iepazinušies un piekrītiet visiem augstāk minētajiem nosacījumiem.

Lai Jums lieli burbuļi! :)