Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Kas ir Mārtiņa Burbuļi?

Mārtiņa Burbuļi ir lielo ziepju burbuļu atrakcija! Mūsu galvenā doma ir, - pamēģināt pašam ir daudz interesantāk, nekā skatīties no malas, tāpēc piedāvājam jautru atrakciju, kuras laikā katrs pats varēs aktīvi līdzdarboties un izbaudīt lielo burbuļu radīšanas prieku! Gan uzpūšot savu lielāko burbuli mūžā, gan ķerot burbuļus ar rokām vai iemūžinot tos skaistās fotogrāfijās! Arī pieaugušie! :) Vienmēr līdzi ņemam pietiekami daudz burbuļojamo rīku, lai pietiktu visiem. Burbuļpūšamie rīki ir pietiekami viegli, lai būtu ērti lietojami sākot jau no 2-3 gadu vecuma. Ja nav pārāk stiprs vējš, izmēģinām arī dažus trikus. Piemēram, iepūst lielā burbulī mazākus burbuļus, noķert burbuļus ar rokām tā, lai tie nesaplīst,  iebāzt burbulī pirkstu. Atrakcijas ilgums privātā pasākumā ir apmēram 50 minūtes, bet lielākos pasākumos - pilsētās, sporta spēlēs un citur, sākot no vienas dziesmas garuma līdz pat burbuļošanai visas dienas garumā. 

Kāpēc tieši atrakcija un nevis šovs vai darbnīca, lasiet šeit

Vai Mārtiņa Burbuļus var pūst arī telpās?

Jā, protams! Mārtiņa Burbuļi telpās ir priekšnesums, kura laikā parādīsim dažādus trikus ar ziepju burbuļiem. Un pats labākais - katram pašam ir iespēja paskatīties uz pasauli no lielā burbuļa iekšpuses! Rīkojot burbuļu atrakciju telpās, paši apklājam grīdu ar mitrumu uzsūcošu materiālu un pēc tam visu sakopjam tā, lai grīda pēc pasākuma būtu ja ne labākā, tad vismaz tādā pat stāvoklī, kā pirms tam.  

Kā ar mums var sazināties?

Es bieži nevaru atbildēt uz telefona zvaniem, tāpēc lūgums aizpildīt šajā lapā esošo kontaktu formu, sūtīt e-pastu uz [email protected] vai rakstīt ziņu Facebookā. Ja rakstot norādīsiet savu telefona nr. un izteiksiet vēlmi aprunāties, noteikti atzvanīšu, tiklīdz būs iespējams.

Vai es varu visu nepieciešamo iznomāt un burbuļot pats, kad un kur gribu?

Droši! Sīkāk par nomas iespējām skatīt šeit: martinaburbuli.lv/noma

Kas man jāzina, izmantojot nomas komplektu?

Pirmkārt, vēlams lielo šķidruma spaini burbuļpūšanai neizmantot un saliet šķidrumu mazajos spainīšos. Ja pat mazie spainīši sasmērēsies vai netīšām apgāzīsies, lielajā joprojām šķidrums būs tīrs un kvalitatīvs. Kad šķidrums beidzies, saliekam mazos spainīšus (vienu iekš otra) lielajā spainī. Izskalojam striķus, lai nav dubļaini vai aplipuši ar zāli un atstutējam kokus pie sētas, lai striķi pa nakti mazliet pažūst. Nākošajā rītā satinam visu kopā izmantojot komplektā esošo gumiju (kuru ļoti lūdzam nepazaudēt). Sabojāta vai nozaudēta inventāra gadījumā paturam tiesības pieprasīt kompensāciju.

Kā uzpūst vislabākos burbuļus?

Pirmais burbulis, iespējams, sanāks trauslāks, jo auklas vēl būs sausas. Bet tikko tās kārtīgi samirks ziepju burbuļu šķidrumā -  burbuļi izdosies skaisti, lieli un izmantojot atšķirīgus burbuļojamos rīkus, uzpūtīsiet dažādu veidu ziepju burbuļus. Lai sanāktu lieli un smuki burbuļi, vēlams visu darīt lēnām, plūdeni un bez straujām kustībām. Iemērcot auklas spainītī, koku gali jāsaliek kopā, jānostājas ar muguru pret vēju, tad sakļautā veidā koki jāpaceļ sev priekšā, izstieptās rokās, cik vien augstu iespējams, un turot katru koku savā rokā, lēnām jāpleš rokas vaļā, līdz augšējais striķis nostiepies praktiski taisns. Ja no mugurpuses pūš kaut neliels vējš, tas ātri vien uzpūtīs burbuli Jūsu vietā. Ja vēja nav, tad turot kokus paceltus, jāpaiet daži strauji soļi atpakaļ.

Vai saplīsušie burbuļi neatstāj uz apģērba traipus?

Mūsu galvenais burbuļu pūtējs Mārtiņš gandrīz visos pasākumos (kopš 2015. gada) pūš burbuļus tikai un vienīgi melnā kreklā un no mūsu gatavotā šķidruma uz tā nekad nav palicis neviens neizmazgājams traips!  

   

Vai un kāds ir oficiālais Mārtiņa Burbuļu heštags?

#MārtiņaBurbuļi

Vai lietus netraucē burbuļiem?

Ja līst viegls smidzinātājs (pazīstams arī kā "Jāņu mērcētājs"), tad nē - netraucē! Ūdens pilītes krīt cauri burbuļiem un tie neplīst. Ja "gāž kā no spaiņiem", tad jautājums - vai tiešām Jūs gribēsiet šādā laikā stāvēt laukā un pūst burbuļus? Tāpēc stipra lietus laikā vai nu pagaidām kamēr negaiss pāriet, vai atceļam šo burbuļošanu un ieplānojam pasākumu uz citu laiku, jo ne nojumes ne teltis ne šķūnīši šai nodarbei nav piemēroti. Toties īsi pēc lietus, kad gaisa mitrums ir maksimāls, burbuļi sanāk īpaši lieli un izturīgi! Vairāk par to kā rīkoties lietus laikā, lasiet šeit

Kāda ir mūsu burbuļu šķidruma recepte?

Īsumā: efektīva, pagalma zālei nekaitīga un patīkami smaržīga. Sastāv no pagraba rūķīšu puņķiem un kaltētas varavīksnes. Šķidruma sastāvdaļas ir iespējams iegādāties arī atsevišķi un uzjaukt šķidrumu pašiem - www.martinaburbulil.v/veikals!

Vai zemē nopilējušais burbuļu šķidrums un pārsprāgušo burbuļu paliekas nebojā pagalma zālāju?

Vairāku gadu pieredze rāda, ka Mārtiņa Burbuļu šķidrums pagalma zālienam nav kaitīgs. Protams uzreiz pēc pasākuma zeme būs mazliet mitra un slidena, bet praktiski nākošajā dienā viss jau būs tāpat kā iepriekš. Ja nu vienīgi kurmji un melnās skudras būs kādu brīdi mazliet gaišākas... :)

Kur var burbuļoties?

Burbuļoties var gandrīz jebkur: pludmalē, publiskā parkā, privātmājas dārzā, daudzstāvu mājas pagalmā, pilsētas centrālajā laukumā, auto stāvvietā, bērnu rotaļu laukumā, mežā, pļavā, skolā, bērnudārzā, uz jumta, garāžā vai kaut virtuvē! Galvenais, lai nelīst stiprs lietus, nepūš stiprs vējš, ir laba kompānija un gaisa temperatūra ir virs nulles!

Kāds apģērbs vislabāk ir piemērots burbuļpūšanai?

Jebkurš, kas ļauj Jums justies brīvi un pozitīvi. Tāds, par kuru nebūs žēl, ja uz tā uzpilēs kāda šķidruma pile vai netīšām pieskarsies slapjš striķītis. Bērni parasti ir aktīvi un jāpatur prātā, ka ķerot burbuļus var gadīties arī pakrist.

Cik ilgi parasti notiek burbuļošanās?

Atkarībā no vēja stipruma, privātos pasākumos tas parasti ir no 40 - 60 minūtēm. Ja burbuļojam publiskos pasākumos (piemēram pilsētas svētkos), tad kaut vai visas dienas garumā!

Cik veciem bērniem tas ir piemērots?

Sākot apmēram no 2-3 gadiem un bez galējā vecuma ierobežojuma. Šobrīd rekordistam - 86 gadi. Un nevajag domāt, ka šis ir pasākums tikai bērniem. Parasti tēti un mammas sākumā tikai smīnēdami noskatās, bet kad bērnu bariņš paliek mazāks, tad paši ar itin lielu aizrautību ķeras pie burbuļošanas! Mums ir pieejami dažādi burbuļošanas rīki – gan lielāki, gan mazāki, gan vieglāki, gan smagāki, tāpēc garlaicīgi nebūs nevienam.

Cik tas maksā?

Lai nosauktu burbuļošanas kopējās izmaksas, lūdzu sazināties izmantojot šajā lapā pieejamo kontaktu formu. Noteikti vienosimies par labāko variantu!

"3+ Ģimenes kartes" īpašniekiem ir pieejamas atlaides 10 eur apmērā privāta pasākuma organizēšanai un 5 eur apmērā lielā nomas komplekta īrei!!!

Vai ziemā var ārā paburbuļot?

Ja nav aukstāks par nulle grādiem, tad var pilnīgi mierīgi! Vēsā un mitrā laikā burbuļi pat sanāk labāki, nekā karstā un sausā vasaras dienā. Savukārt, ja temperatūra ir zem nulles, tad burbuļi sanāk ļoti trausli un ātri saplīst, tāpēc šādā laikā labāk pārcelt burbuļu pasākumu uz iekštelpām.

P.S.

Karte ar vietām, kur bijuši "Mārtiņa Burbuļi", apskatāma šeit: http://ej.uz/burbulkarte

P.P.S.

Pirms burbuļošanas neaizmirstiet sagatavot veikalā pirktos, bet jau tukšos burbuļu trauciņus - tos pasākumā uzpildīsim bez papildus maksas!